Agencja Solo - trochę o nas

Agencja Koncertowo-Wydawnicza SOLO funkcjonuje na  polskim rynku od ponad 7 lat. Czas ten wypełniła ciężka, ale niezwykle satysfakcjonująca praca, która pozwoliła nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz zaufania Klientów.

Szeroka oferta usług eventowych

Naszym działaniom niezmiennie towarzyszy pasja, zaangażowanie, radość.W oparciu o nasze doświadczenie łączymy ze sobą artystyczną wrażliwość i indywidualne podejście do klienta. Posiadamy wiedzę i kompetencje  pozwalające na podjęcie każdego przedsięwzięcia związanego z produkcją imprezy. Poprzez organizację festiwali, teatrów ulicznych,  koncertów z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd, występów kabaretowych, docieramy do szerokiego grona odbiorców

Pewna współpraca

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, dajemy Państwu pełne poczucie bezpieczeństwa przy organizowanych przez nas wydarzeniach. Nasza Agencja współpracując z wieloma firmami, zyskała opinię rzetelnego organizatora i producenta wielu znaczących projektów artystycznych. Dzięki szerokim kontaktom medialnym oraz doświadczeniu w organizacji koncertów, nasza firma oprócz przygotowania imprezy jest w stanie również ją skutecznie wypromować, poczynając od projektu graficznego imprezy po stworzenie pełnego PR danego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do  zapoznania się z wydarzeniami, których jesteśmy organizatorami i wykonawcami.

Agencja regularnie współpracuje ze znanymi firmami oraz instytucjami.
Pracowaliśmy dla: