PODZIEL SIĘ

Agencja  "SOLO",  od ponad pięciu lat jest organizatorem  koncertu charytatywnego "PODZIEL SIĘ".

Akcja ta ma na celu  poprawienie bytu dzieci porzuconych i oddanych do Domów Dziecka. Mieszkańcy Jeleniej Góry oraz okolic, przekazują na rzecz dzieciaczków artykuły wskazanie przez opiekunów placówek, które są im najbardziej potrzebne. Wszystkie akcje "PODZIEL SIĘ" przynoszą ogromne rezultaty. Każdorazowo placówki opiekuńcze otrzymują  zapas środków chemicznych, pielęgnacyjnych ,żywieniowych na następny kwartał.

W każdym z koncertów biorą udział wychowankowie placówek, dzięki czemu dzieci mają niecodzienną możliwość uczestnictwa w tych wydarzeniach, jak i samego poznania artystów.

Artyści zapraszani do udziału w koncercie to najbardziej znani i lubiani wykonawcy w Polsce: Stanisław Soyka, Edyta Geppert, Alicja Majewska, Halina Frąckowiak, Zbigniew Wodecki, Włodzimierz Korcz, Grzegorz Turanu i Dorota Miśkiewicz, Jacek Wójcicki, Janusz Radek, Olga Szomańska.

Koncerty poprzez nasze duże zaangażowanie, stały się imprezą cykliczną, która już na stałe wpisała się w repertuar wydarzeń kulturalnych Miasta Jeleniej Góra  i okolic.