Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Serdecznie zapraszamy na niepowtarzalny koncert Jacka Wójcickiego i Beaty Rybotyckiej „Widzialność Marzeń”.

Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki, duet artystów krakowskiego kabaretu Piwnicy Pod Baranami wystąpi w koncercie „Widzialność marzeń”. Ten muzyczny spektakl zabierze publiczność w sentymentalną podróż przez liryczno-muzyczny krajobraz piwnicznych kompozytorów Zygmunta Koniecznego, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera, Andrzeja Zarzyckiego i wielu innych. Kolejne przystanki to arie operetkowe Jana Kiepury, sceny kabaretowe i duety wokalne. Artystom towarzyszyć będzie zespół wybitnych muzyków: Konrad Mastyło (fortepian), Michał Braszak (kontrabas), Michał Chytrzyński (skrzypce).

Beata Rybotycka występowała w Starym Teatrze, Teatrze Ludowym w Nowej Hucie, Teatrze na Woli, a obecnie jest związana z krakowskim Teatrem STU. Jako aktorka Rybotycka występowała m.in. w spektaklach „Fortynbras się upił”, „Makbet” i „Wesele, Wyzwolenie, Akropolis”. Na swoim koncie ma także niewielki epizod w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga, w którym śpiewa w klubie. Jako piosenkarka nagrała dwie solowe płyty. W jej repertuarze pojawiają się przede wszystkim utwory krakowskich kompozytorów, m.in. Grzegorza Turnaua, Jana Kantego Pawluśkiewicza i Andrzeja Sikorowskiego.

Jackiem Wójcicki również łączy występy na ekranie i role teatralne ze śpiewem. Występował występował m.in. w filmach „Ostatni dzwonek”, „Korczak”, w „Liście Schindlera” zagrał niewielką rolę Henryka Rosnera. Artysta śpiewa po angielsku, francusku i włosku, nagrał kilka płyt. Szerokiej publiczności znany jest m.in. z takich piosenek jak „Czarne anioły”, „Karuzela z Madonnami”, „Konie Apokalipsy”.

BILETY  w cenie 55,00 i 70,00  zł.:
– Kasa Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze,
biletyna.pl
– kupbilecik.pl

Comments

comments