Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

RECITAL ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO – NOWY TERMIN – 26 października 2020 r., godz.19:00

Szanowni Państwo, 
w związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19, organizator decyduje się na przeniesienie recitalu Andrzeja Poniedzielskiego, który zaplanowany był na 6 kwietnia 2020 w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze.

Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie:26 października 2020 r. Miejsce i godzina pozostają bez zmian.
Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. 
W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z punktem sprzedaży, za którego pośrednictwem kupili Państwo bilety.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.
– Aleksandra Głownia

W tym roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny i z tej okazji odbędzie się wyjątkowy wieczór kabaretowy. Nie zabraknie inteligentnej satyry, humoru, piosenki oraz doskonałej zabawy.

W związku z zaistniałą sytuacją przenieśliśmy koncert na 26 października. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Poza Jubilatem na scenie pojawią się wspaniali artyści – Andrzej Pawlukiewicz.
Chcemy żeby jednocześnie były święta i czereśnie” – pisze mistrz subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Artysta mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie setki wierszy oraz piosenek, które pisał m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem łagodnego. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

BILETY  w cenie 60,00, 80,00 zł.:
biletyna.pl,
kupbilecik.pl,
– Teatr Norwida

 

Koordynator/zamówienia grupowe – tel. 697 56-58-40

Comments

comments