Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe dla fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Tegoroczna edycja jest już siódmym sezonem z Polską Nocą Kabaretową. Trasa PNK 2018 obejmie ponad 60 miast w Polsce i na świcie, co oznacza, że będzie się z nami bawiło ponad 200 tysięcy osób. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości
Na kolejną edycję Polskiej Nocy Kabaretowej, która odbędzie się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie zapraszamy w sobotę, 20 października 2018r. o godz. 20:00.

Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy.

Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu.
Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

 

 

 BILETY w cenie:
– 70,00 zł (sektor C i E)
– 90,00 zł (Płyta A i B tył, sektor B i F)
– 100,00 zł (Płyta C tył, sektor D i VIP)
– 140,00 zł (Płyta A i B tył)
– 170,00 (Płyta VIP)DO NABYCIA:
– kasie RCS w Centrum Squash w Hali Widowiskowo – Sportowej
www.kabaretowebilety.pl,
www.biletyna.pl,
www.biletynakabarety.pl, oraz
– EMPIK
 

Comments

comments