Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Spotkania z Andrzejem Poniedzielskim to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. W programie nowe, premierowe – piosenki, żarty, skecze. Bez zmian natomiast poczucie humoru autora Andrzeja Poniedzielskiego. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

„Chcemy, żeby jednocześnie / były święta i czereśnie” – pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2015 – tytuł otrzymany w dniu 11.10.2015 w Katowicach.

Wieczór kabaretowy jest także promocją jego najnowszej książki. „Dla duszy – gram” to najpełniejsze wydanie wierszy i piosenek Andrzeja Poniedzielskiego – poety, artysty niosącego niezmącony spokój, inteligencję, wrażliwość i precyzję słowa.

Andrzej Poniedzielski – poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk, humorysta, gitarzysta, twórca scenariuszy, reżyser, osoba związana z kabaretem, aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Mistrz Mowy Polskiej z roku 2011.

BILETY  w cenie 75,00 zł., 65,00 zł., 50,00 zł.:
biletyna.pl,
kupbilecik.pl,
– kasa Filharmonii im. H.Wieniawskiego w Lubinie

 

 

 

Koordynator/zamówienia grupowe – tel. 697 56-58-40

Comments

comments